We zijn enorm trots op wat er staat. Opnieuw is De Alkenaer verfraaid en mooier en gastvrijer dan ooit, en ook opnieuw presenteren we een programma dat groter is dan alle voorgaande jaren. Met bijna 150 activiteiten (van schrijversavonden en lezingen tot muziek, cabaret en film) is er voor iedereen iets bijzonders te beleven.
Het jaarprogramma september t/m juni vindt u ook in de agenda op deze website en alle evenementen zijn nu te reserveren. Toch wordt het programma door het seizoen heen aangevuld, dus houd onze website en social media in de gaten. Abonnees op onze nieuwsbrief krijgen altijd als eersten bericht én kunnen eerder tickets bestellen. Dat is handig, want met maar 90 stoelen in onze salon zijn we vaak snel uitverkocht.
Wilt u liever bladeren op papier? Het programmaboekje is ook fysiek verkrijgbaar voor slechts €2. Daarmee heeft u een mooi bewaarexemplaar én steunt u direct onze stichting. Zo houden we De Alkenaer levendig en toegankelijk.
Dus neem een kijkje, laat u verrassen door het aanbod en reserveer meteen uw favoriete evenementen. We heten u van harte welkom in onze vernieuwde salon, waar cultuur, ontmoeting en gezelligheid hand in hand gaan.
Klik hier om het programmaboekje te bekijken.
